Vážení návštevníci, s cieľom skvalitnenia našich služieb na webových stránkach využívame cookies. Prehliadaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií v "Zásady používania cookies".

DOPRAVA NAD 30€ ZADARMO

VRÁTENIE DO 14 DNÍ

Blog

Úvod » Záhrada » Mačety

Kvalitné mačety

MAČETY

Mačeta je dlhý, široký ohnutý nôž s rukoväťou, pôvodne používaný pri práci na plantážach alebo na vysekávanie cesty v nepriechodnom teréne ako je prales. Práve z pralesu až z ďalekej Brazílie sú tie, ktoré Vám ponúkame.

Tramontina vyrába mačety v súčasnosti pre poľnohospodárske účely a zároveň ich možno využívať ako záhradné náradie. Dobre poslúži pri záhradných prácach, na chate alebo pri stanovačke či rybačke. Tieto od Tramontina sú vyrobené ,,full tang". To znamená, že čepeľ prechádza cez celú dĺžku rukoväte. Je vyrobená z karbónovej ocele a vďaka procesu temperovania je dokonale naostrená. Plastové aj drevené rukoväte sú tvarované pre praktické uchopenie, ich odolnosť zaručuje bezproblémové pracovné nasadenie.

Upozorňujeme, že mačeta slúži na presekávanie krovín, tenkých konárikov a vysokého trávnatého porastu. Na brúsenie používajte brúsny kameň a dlhodobú životnosť získate aj občasným olejovaním zbraňovým olejom.
 

Cena 19,90 €

skladom

MTMxYTFmYj