Ostatné panvice

Najpredávanejšie

1 položiek celkom

Cena

6970
16970

Značky

Zobrazených položiek: 1
rajnica s poklopom 18cm tramontina monaco otelo sk 28706_718

 

Nerezové panvice s trojitým dnom od brazílskeho výrobcu Tramontina zo série Una Vás prekvapia profesionálnym prevedením a použitím najmodernejšej technológie. Vyznačujú sa trojvrstvovým dnom. 

Vnútorná vrstva je z nehrdzavejúcej ocele najvyššej kvality-18/10, ktorá je v priamom kontakte s pokrmom a je maximálne hygienická pre prípravu akéhokoľvek jedla. Neobsahuje voľné častice. Stredná vrstva je hliník, ktorý je vynikajúci vodič tepla a udržuje rovnomerné rozloženie teploty. Vonkajšia vrstva je z magnetickej nehrdzavejúcej ocele 18/Cr, ktorá tiež zaručuje rýchlu a rovnomernú distribúciu tepla pre ľahšie a rýchlejšie varenie. Táto vrstva je spevnená a dodáva väčšiu pevnosť a odolnosť nádoby. 

Zrkadlová povrchová úprava dodá Vašej kuchyni moderný dizajn. Pokrievky sú vyrobené z  temperovaného skla a majú tiež praktický parný prieduch a úchyt, vidíte tak všetko, čo sa v hrnci deje. Tieto riady sú vhodné pre všetky typy varných povrchov vrátane indukcie. Panvice sú vhodné na umývanie v umývačke riadu. 

Darček
Darček
k nákupu nad 100 €
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 50 €
Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie
zvyčajne do 24 hodín
Skladom
Skladom
všetky produkty