Titánová panvica Scanpan ProIQ - 24 cm ,,Skús ma"

Kód: D68002400
98,30 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Titánová panvica Scanpan z kolekcie ProIQ je vyrobená ručným odlievaním zo 100% recyklovaného hliníka. Nerpiľnavý povrch panvice neobsahuje ťažké kovy a tiež neobsahuje PFOA. Patentovaný povrch nádoby znesie použitie kovového náčinia a môže sa v ňom vysmážať aj bez tuku. 

Detailné informácie

Podrobný popis

SCANPAN je Dánsky výrobca kuchynského riadu pôsobiaci na trhu od roku 1956. Ich výrobky sú ručne odlievané z recyklovaného hliníka, pričom táto metóda má už niekoľkoročnú tradíciu. Svoje výrobky dodávajú do celého sveta. Kúpte si panvicu z krajiny kde zdravé varenie je životným štýlom.

Titánová panvica Scanpan z kolekcie ProIQ je vyrobená ručným odlievaním zo 100% recyklovaného hliníka. Nepriľnavý povrch panvice neobsahuje ťažké kovy a neobsahuje PFOA. Patentovaný povrch nádoby STRATANIUM znesie použitie kovového náčinia a môže sa v ňom vysmážať aj bez tuku.

Panvica je vhodná pre všetky typy ohrevov: indukčný, sklokeramický, plynový a elektrický. Vzhľadom na vysokú teplotnú odolnosť nádoby je možné ju použiť aj v kuchynskej rúre do 260°C.  Panvica je vhodná do umývačky riadu, avšak pre dlhoročné používanie odporúčame ručné umývanie. Ergonomicky tvarovaná rukoväť zabezpečuje, že sa tak rýchlo nezahreje.

Vďaka svojmu exkluzívnemu baleniu môže byť skvelým typom na darček.

Doplňujúce informácie:

obsah balenia: 1x panvica

priemer: 24 cm

balenie: darčekové balenie

 


              

Dodatočné parametre

Kategória: Varenie
Kolekcia: ProIQ
Výrobca: Scanpan
Materiál: STRATANIUM
Priemer: 24 cm
Vhodné do umývačky riadu: áno
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: