Vážení návštevníci, s cieľom skvalitnenia našich služieb na webových stránkach využívame cookies. Prehliadaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií v "Zásady používania cookies".

DOPRAVA NAD 30€ ZADARMO

VRÁTENIE DO 14 DNÍ

Blog

Úvod » Stolovanie » BBQ príborové sety

BBQ príborové sety

BBQ PRÍBOROVÉ SETY

Barbecue alebo grilovanie je spôsob tepelnej úpravy mäsa pri nízkej teplote za prítomnosti dymu, pochádzajúci z tradičnej indiánskej kuchyne. Veľkej obľube sa teší hlavne krajinám na juhu USA a v Austrálii.

Veľmi populárne je takéto grilovanie aj u nás, hlavne preto že ide o príjemnú spoločenskú udalosť, kedy okrem kvalitných surovín netreba zabúdať ani na samotné stolovanie.

V ponuke brazílskej značky TRAMONTINA možno nájsť príbory a sety určené pre nenáročné krájanie mäsa pripraveného práve týmto spôsob.

Ideálnou voľbou sú príbory z nehrdzavejúcej ocele z kolekcie Tramontina Churrasco. BBQ príborové sety sú vyskladané v rôznych prevedeniach obsahujúce buď len vidličky a nože, ale aj sety obsahujúce lyžice, čajové lyžičky, vidlicu a kuchynský nôž.

Rukoväte sú vyrobené z dreva so špeciálnou povrchovou úpravou, vďaka ktorej sú príbory odolné proti nárazom a vysokým teplotám. Veľkou výhodou je, že sú vhodné do umývačky riadu. 

Široký výber rôznych druhov kuchynských nožov, steakových príborových súprav a setov na servírovanie BBQ Vám prináša kolekcia Tramontina Dynamic.

Čepele nožov sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je tepelne upravovaná. Vďaka tomu je rezná hrana dlhodobo ostrá. Rukoväte sú vyrobené z prírodného dreva a sú pripevnené hliníkovými nitmi. Táto séria dodáva stolovaniu rustikálny vzhľad a sú veľmi príjemné na dotyk. 


NmJhYmZh