Tlakový hrniec Barazzoni - 12l

Kód: T526045012080
190 €
Čakáme na naskladnenie
Položka bola vypredaná…

BARAZZONI je talianska značka založená v roku v roku 1903 rodinou Barazzoni. Spočiatku šlo o malý rodinný biznis, ktorý sa postupne rozšíril a funguje dodnes.

Detailné informácie

Podrobný popis

BARAZZONI je talianska značka založená v roku v roku 1903 rodinou Barazzoni. Spočiatku šlo o malý rodinný biznis, ktorý sa postupne rozšíril a funguje dodnes. Vďaka neustálym investíciám do kvality a inovácií podnik pravidelne vylepšuje svoje rady a dokáže poskytnúť všetko, čo moderná kuchyňa potrebuje. Produkty sa vyrábajú z ocele a hliníka, ktoré sú tvarované pomocou najnovších technológií. Výsledkom sú výrobky, ktoré majú atraktívny, inovatívny, funkčný a ergonomický dizajn.

Tlakový hrniec je vyrobený z vysokokvalitnej nerezovej ocele 18/10 a má sendvičové trojvrstvové dno (oceľ+hliník+oceľ), ktoré umožňuje efektívne rozvádzanie tepla a preto sú vhodné pre elektrický, plynový, sklokeramický a indukčný ohrev. Hrnce majú pevné veko a pri varení pracujú s tlakom až 0,7 baru. Bezpečnosť pri varení zabezpečuje prevádzkový ventil, bezpečnostný ventil a poistka, ktorá bráni otvoreniu skôr ako je hrniec vytlakovaný.

Veľkou výhodou tlakových hrncov je, že jedlá si zachovajú svoje nutričné hodnoty. Zároveň ušetríte až 70% energie, nakoľko tlakový hrniec varí 3x rýchlejšie ako bežný hrniec.

Všetky hrnce majú potrebné kontroly bezpečnosti. Vhodné do umývačky riadu.

Doplňujúce informácie:

obsah balenia: 1x tlakový hrniec

objem: 12l

priemer: 22 cm

balenie: kartónová krabica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: