Medený hrniec Scanpan Maitre D´ - 20 cm

Kód: D12232000
146 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Medený hrniec Scanpan z kolekcie Maitre D´ je vyrobený kombináciou troch materiálov. Vonkajšia vrstva je zložená z medi, ktorá mu dodáva elegantný vzhľad a nestarnúci dizajn, strednú vrstvu tvorí hliník, ktorý zabezpečuje rovnomernú distribúciu tepla po celej ploche nádoby a vnútro hrnca je vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele (kvalita 18/10).

Detailné informácie

Podrobný popis

Scanpan je dánsky výrobca kuchynského riadu pôsobiaci na trhu od roku 1956. Ich výrobky sú ručne odlievané z recyklovaného hliníka, pričom táto metóda má už niekoľkoročnú tradíciu. Svoje výrobky dodávajú do celého sveta.

Medený hrniec Scanpan z kolekcie Maitre D´ je vyrobený kombináciou troch materiálov. Vonkajšia vrstva je zložená z medi, ktorá mu dodáva elegantný vzhľad a nestarnúci dizajn, strednú vrstvu tvorí hliník, ktorý zabezpečuje rovnomernú distribúciu tepla po celej ploche nádoby a vnútro hrnca je vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele (kvalita 18/10). Nerezové rukoväte sú pripevnené nitmi, vďaka čomu zostávajú dlhšie odolné voči teplu. 

Hrniec je vhodný pre všetky typy ohrevov: indukčný, sklokeramický, plynový a elektrický. Vzhľadom na vysokú teplotnú odolnosť nádoby (+260°C) je možné ju použiť aj v kuchynskej rúry. Nevhodné do umývačky riadu. 

Vďaka svojmu exkluzívnemu baleniu môže byť skvelým typom na darček.

Doplňujúce informácie:

obsah balenia: 1x medený hrniec

objem: 3,5l

balenie: darčekové balenie

 


              

Dodatočné parametre

Kategória: Hliníkové a medené hrnce
Kolekcia: Maitre D´
Výrobca: Scanpan
Materiál: meď
Objem: 3,5 l
Priemer: 20 cm
Vhodné do umývačky riadu: nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: