Granitová rajnica s rukoväťou Ballarini Ferrara - 16cm

Kód: BFERG280.16U
56 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.5.2023

Ferrara rajnica s rukoväťou s priemerom 16 cm od talianskeho výrobcu Ballarini sa stane nenahraditeľnou súčasťou Vašej kuchyne. Rajnica so žulovým dekorom je vyrobená z hliníku, ktorý zabezpečí výbornú vodivosť tepla. Charakteristická je svojím nepriľnavým povrchom a je vhodná na všetky typy sporákov vrátane indukcie, keďže má dvojité dno pozostávajúce z oceľovej a hliníkovej vrstvy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ferrara rajnica s rukoväťou s priemerom 16 cm od talianskeho výrobcu Ballarini sa stane nenahraditeľnou súčasťou Vašej kuchyne. Rajnica so žulovým dekorom je vyrobená z hliníku, ktorý zabezpečí výbornú vodivosť tepla. Charakteristická je svojím nepriľnavým povrchom a je vhodná na všetky typy sporákov vrátane indukcie, keďže má dvojité dno pozostávajúce z oceľovej a hliníkovej vrstvy. Nepriľnavý granitový povrch rajnice je zložený z piatich vrstiev, ktorých súčasťou sú keramické častice odolné voči vysokým teplotám. Kvalitný tvrdý povrch odolá aj kovovému kuchynskému náradiu. Ergonomicky tvarovaná rukoväť je tepelne izolované, takže nehrozí nebezpečenstvo popálenia. 

Varenie alebo aj servírovanie zeleniny či mäsa pomocou tejto nelepivej rajnici sa stane skutočným zážitkom pri príprave Vašich obľúbených pokrmov. Granitová rajnica je vhodná do umývačky riadu.

Doplňujúce informácie:

obsah balenia: 1x nepriľnavá granitová rajnica s rukoväťou

priemer: 16 cm /1,2l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: