Vážení návštevníci, s cieľom skvalitnenia našich služieb na webových stránkach využívame cookies. Prehliadaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií v "Zásady používania cookies".

DOPRAVA NAD 30€ ZADARMO

VRÁTENIE DO 14 DNÍ

Blog

NAJPREDÁVANEJŠIE
O SPOLOČNOSTI EASY LIFE

Easy Life je značka založená v roku 1955 pod názvom R2S na severe Talianska neďaleko Milána. Pre neustále vzrastajúcu konkurenciu a náročnosť zákazníkov je spoločnosť nútená neustále sa vyvíjať.

Taliansko je vo všeobecnosti považované za krajinu udávajúcu trendy nie len v módnom priemysle, ale aj architektúre alebo v dizajne. Preto firma stavila na spoluprácu s mladými talianskymi umelcami, ktorí vytvárajú originálne a jedinečné dekorácie, ktoré sú následne premietnuté na jednotlivé výrobky. Takto vznikajú rôzne výnimočné kolekcie, ktoré stoja za úspechom značky. Zákazníkom imponuje nie len to, že produkty sú dizajnové, ale aj ich praktickosť a funkčnosť vhodná na každodenné použitie v kuchyni.

Easy Life produkty nájdete vo viac ako 70 krajinách po celom svete, od najprestížnejších reťazcov s domácimi potrebamidarčekovými predmetmi až po bežné obchody s nábytkom a dekoráciami.

Oživte si domácnosť týmito výnimočnými porcelánovými kúskami, ktoré vám bude závidieť každá návšteva!

 

OTk5Y